QuantCDN (7.x-1.3) - en to kn translation catalogue (10 entries)

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: Views
kn: ನೋಟಗಳು

en: Updated
kn: ಅಪ್‌ಡೇಟ್‌ ಮಾಡಲಾಗಿದ್ದು

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Configure
kn: ಸ್ವರೂಪಿಸು

en: Created
kn: ನಿರ್ಮಿಸಲಾಗಿದೆ

en: Hostname
kn: ಅತಿಥೇಯದ ಹೆಸರು

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: Item ID
kn: ಅಂಶ ಐಡಿ
