QuantCDN (7.x-1.3) - en to ku translation catalogue (9 entries)

en: Status
ku: ڕەوش

en: Type
ku: جۆر

en: Updated
ku: نوێکراوەتەوە

en: Configure
ku: شێوەپێدان

en: Created
ku: درووستکراوە

en: Hostname
ku: ناوی خانەخوێ

en: Nodes
ku: گرێیەکان

en: Cron
ku: کارگێڕ

en: About
ku: دەربارە
