QuantCDN (7.x-1.3) - en to mr translation catalogue (8 entries)

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Type
mr: प्रकार

en: Views
mr: याद्या

en: Updated
mr: सुधारित

en: ID
mr: आय डी

en: Created
mr: प्रकाशन

en: Hostname
mr: होस्टनेम

en: (Disabled)
mr: (असमर्थ केले)
