QuantCDN (7.x-1.3) - en to ps translation catalogue (9 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Type
ps: بڼه

en: Views
ps: ليدنې

en: URL
ps: پته (URL)

en: Updated
ps: اوسمهالیز شو

en: ID
ps: پېژند

en: Configure
ps: سازول

en: Hostname
ps: کوربه نوم

en: About
ps: په اړه
