QuantCDN - Drupal Static Site Generator & Hosting (7.x-1.3) - en to ru translation catalogue (21 entries)

en: Status
ru: Статус

en: Type
ru: Тип

en: Views
ru: Представление

en: Updated
ru: Обновлено

en: Configure
ru: Настроить

en: Created
ru: Создано

en: Hostname
ru: Имя хоста

en: Nodes
ru: Материалы

en: (Disabled)
ru: (Отключено)

en: Validate
ru: Проверить

en: Token
ru: Токен

en: Taxonomy Terms
ru: Термин словаря

en: Static URL
ru: Статический URL

en: About
ru: Информация

en: Queue
ru: Очередь

en: Item ID
ru: ID элемента

en: The queue has been cleared.
ru: Список был очищен

en: Entity ID
ru: Идентификатор сущности

en: Initializing...
ru: Запуск…

en: Hash
ru: Хэш

en: Routes
ru: Маршруты
