QuantCDN (7.x-1.3) - en to sk translation catalogue (14 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Type
sk: Typ

en: Views
sk: Zobrazenia

en: Updated
sk: Aktualizované

en: Configure
sk: Konfigurovať

en: Created
sk: Vytvorené

en: Hostname
sk: Adresa počítača

en: Nodes
sk: Uzly

en: (Disabled)
sk: (Zakázané)

en: Validate
sk: Kontrolovať

en: About
sk: Informácie o

en: Queue
sk: Rad

en: Item ID
sk: ID položky

en: Entity ID
sk: ID Entity
