QuantCDN (7.x-1.3) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Type
sl: Tip

en: Updated
sl: Posodobljeno

en: Configure
sl: Nastavi

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Hostname
sl: Ime gostitelja

en: Nodes
sl: Vozlišča

en: About
sl: O modulu
