QuantCDN (7.x-1.3) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: Status
ug: ھالەت

en: Type
ug: تىپى

en: URL
ug: ئادرېس

en: Updated
ug: يېڭىلاندى

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: Hostname
ug: مۇلازىمېتېر نامى

en: About
ug: ھەققىدە
