QuantCDN (7.x-1.3) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Status
ur: حالت

en: Type
ur: قِسم

en: URL
ur: یو آر ایل

en: ID
ur: شناخت

en: Configure
ur: ترتیب
