QuantCDN - Drupal Static Site Generator & Hosting (7.x-1.4) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: Type
mn: Төрөл

en: Views
mn: Харагдацууд

en: Configure
mn: Тохируулах

en: Created
mn: Үүссэн

en: Hostname
mn: Хостийн нэр

en: Nodes
mn: Зангилаанууд
