QuantCDN - Drupal Static Site Generator & Hosting (7.x-1.4) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Type
sq: Lloji

en: URL
sq: Adresa URL

en: Configure
sq: Konfigurimi

en: Created
sq: Krijuar

en: Hostname
sq: Emri i host

en: About
sq: Informacione
