QuantCDN - Drupal Static Site Generator & Hosting (7.x-1.4) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Status
te: స్థితి

en: Type
te: రకం

en: URL
te: యూఆరెల్

en: Configure
te: స్వరూపించు

en: Created
te: సృష్టితం

en: About
te: గురించి
