QuantCDN - Drupal Static Site Generator & Hosting (7.x-1.4) - en to th translation catalogue (9 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: Type
th: ประเภท

en: Views
th: ดู

en: ID
th: ไอดี

en: Configure
th: ตั้งค่า

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: Hostname
th: ชื่อโฮสต์

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Entity ID
th: รหัสเอนทิตี
