QuantCDN - Drupal Static Site Generator & Hosting (7.x-1.4) - en to cs translation catalogue (12 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Type
cs: Typ

en: Updated
cs: Aktualizováno

en: Configure
cs: Nastavení

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Hostname
cs: Hostitel

en: Nodes
cs: Uzly

en: Validate
cs: Validovat

en: Taxonomy Terms
cs: Termíny taxonomie

en: About
cs: Popis

en: Item ID
cs: ID položky

en: Entity ID
cs: ID entity
