QuantCDN - Drupal Static Site Generator & Hosting (7.x-1.4) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Type
ml: തരം

en: URL
ml: യു.ആർ.എൽ

en: Configure
ml: സജ്ജമാക്കല്‍

en: Hostname
ml: ഹോസ്റ്റിന്റെ പേര്
