QuantCDN - Drupal Static Site Generator & Hosting (7.x-1.4) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Views
my: မြင်ကွင်းများ

en: URL
my: လိပ်စာ URL

en: About
my: အကြောင်း
