QuantCDN - Drupal Static Site Generator & Hosting (7.x-1.3) - en to nl translation catalogue (14 entries)

en: Views
nl: Overzichten

en: Updated
nl: Bijgewerkt

en: Configure
nl: Instellen

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Hostname
nl: Hostnaam

en: (Disabled)
nl: (Uitgeschakeld)

en: Validate
nl: Valideren

en: Taxonomy Terms
nl: Taxonomietermen

en: About
nl: Over

en: Queue
nl: Wachtrij

en: Item ID
nl: Item-ID

en: Entity ID
nl: Entiteit-ID

en: Initializing...
nl: Bezig met initialiseren...

en: Enable verbose logging
nl: Uitgebreide logging inschakelen
