QuantCDN - Drupal Static Site Generator & Hosting (7.x-1.4) - en to oc translation catalogue (15 entries)

en: Status
oc: Estatut

en: Type
oc: Tipe

en: Views
oc: Vistas

en: Updated
oc: Mes a jorn

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Configure
oc: Configurar

en: Created
oc: Creat(ada)

en: Hostname
oc: Nom d'òste

en: Nodes
oc: Nosèls

en: Token
oc: Geton (token)

en: Cron
oc: Prètzfait planificat (cron)

en: About
oc: A prepaus

en: Item ID
oc: Identificant d'element

en: Entity ID
oc: Identificant (ID) de l'entitat

en: Hash
oc: Hachage
