QuantCDN - Drupal Static Site Generator & Hosting (7.x-1.4) - en to pt translation catalogue (13 entries)

en: Status
pt: Estado

en: Type
pt: Tipo

en: Updated
pt: Atualizado

en: Configure
pt: Configurar

en: Created
pt: Criado

en: Hostname
pt: Nome do servidor

en: Nodes
pt: Nós

en: (Disabled)
pt: (Inativo)

en: Validate
pt: Validar

en: About
pt: Sobre

en: Queue
pt: Fila

en: Item ID
pt: ID do item

en: Entity ID
pt: ID da entidade
