Query coder (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Submit
uk: Надіслати

en: Error, please download !library_link library and unzip it to "sites/all/libraries" folder. Full path must be "sites/all/libraries/PHP-SQL-Parser/php-sql-parser.php".
uk: Помилка, будь ласка, завантажте !library_link library і розпакуйте в теку "sites/all/libraries". Повний шлях повинен бути "sites/all/libraries/PHP-SQL-Parser/php-sql-parser.php".

en: You have an error in your SQL syntax
uk: Помилка в синтаксисі SQL-запиту

en: Result:
uk: Результат:

en: Please enter your query and press "Submit"
uk: Введіть запит і натисніть "Надіслати"

en: Query coder
uk: Конвертор SQL-запитів

en: development
uk: розробка
