Query Parameters To URL (7.x-1.1) - en to ru translation catalogue (11 entries)

en: Settings
ru: Настройки

en: Advanced settings
ru: Расширенные настройки

en: 302 Found
ru: 302 Найдено

en: Clean URLs
ru: Чистые ссылки

en: Additional paths
ru: Дополнительные пути

en: Enable hook invocation to find additional paths
ru: Включить хук вызова для нахождения дополнительных путей

en: Oops, looks like this request tried to create an infinite loop.
ru: К сожалению, похоже, этот запрос создал бесконечный цикл.

en: Query Parameters To URL settings
ru: Параметры запроса для настройки URL

en: Settings for rewriting query parameters into clean url components.
ru: Настройки для перезаписи параметров запроса в чистые компоненты URL.

en: Query Parameters To URL
ru: Параметры запроса для URL

en: Rewrites URL query parameters into Clean URL components on specified paths.
ru: Перезапись параметров запроса в чистый URL для указанных путей
