Query Parameters To URL (7.x-1.4) - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Advanced settings
ca: Configuració avançada

en: 301 Moved Permanently
ca: 301 Mogut permanentment

en: 307 Temporary Redirect
ca: 307 Redirecció Temporal

en: 300 Multiple Choices
ca: 300 Múltiples Opcions

en: 302 Found
ca: 302 Trobat

en: 303 See Other
ca: 303 Veieu d'Altres

en: 304 Not Modified
ca: 304 Sense Modificació

en: 305 Use Proxy
ca: 305 Utilitza Proxy

en: Clean URLs
ca: URLs netes
