Query Parameters To URL (7.x-1.4) - en to es translation catalogue (10 entries)

en: Settings
es: Configuración

en: Advanced settings
es: Opciones avanzadas

en: 301 Moved Permanently
es: 301 Movido permanentemente

en: 307 Temporary Redirect
es: 307 Redirección temporal

en: 300 Multiple Choices
es: 300 Múltiples posibilidades

en: 302 Found
es: 302 Encontrado

en: 303 See Other
es: 303 Ver otra ubicación

en: 304 Not Modified
es: 304 No modificado

en: 305 Use Proxy
es: 305 Usar proxy

en: Clean URLs
es: URL limpias
