Query Parameters To URL (7.x-1.4) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: Settings
fi: Asetukset

en: Advanced settings
fi: Edistyneet asetukset

en: 301 Moved Permanently
fi: 301 Pysyvästi siirretty

en: 307 Temporary Redirect
fi: 307 Tilapäinen uudelleenohjaus

en: 300 Multiple Choices
fi: 300 Useita valintoja

en: 302 Found
fi: 302 Löydetty

en: 303 See Other
fi: 303 Kts. toinen

en: 304 Not Modified
fi: 304 Muuttamaton

en: 305 Use Proxy
fi: 305 Käytä proxyä

en: Clean URLs
fi: Siistityt verkko-osoitteet
