Query Parameters To URL (7.x-1.4) - en to fr translation catalogue (10 entries)

en: Settings
fr: Paramètres

en: Advanced settings
fr: Paramètres avancés

en: 301 Moved Permanently
fr: 301 Redirection Permanente

en: 307 Temporary Redirect
fr: 307 Redirection Temporaire

en: 300 Multiple Choices
fr: 300 Choix Multiples

en: 302 Found
fr: 302 Trouvé

en: 303 See Other
fr: 303 Voir Ailleurs

en: 304 Not Modified
fr: 304 Non Modifié

en: 305 Use Proxy
fr: 305 Utilise un Proxy

en: Clean URLs
fr: URL simplifiées
