Query Parameters To URL (7.x-1.4) - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: Settings
hu: Beállítások

en: Advanced settings
hu: Haladó beállítások

en: 301 Moved Permanently
hu: 301 Véglegesen áthelyezve

en: 307 Temporary Redirect
hu: 307 Ideiglenes átirányítás

en: 300 Multiple Choices
hu: 300 Többszörös választás

en: 302 Found
hu: 302 Találat

en: 303 See Other
hu: 303 Lásd máshol

en: 304 Not Modified
hu: 304 Nem módosult

en: 305 Use Proxy
hu: 305 Proxy használat

en: Clean URLs
hu: Rövid webcímek
