Query Parameters To URL (7.x-1.4) - en to pl translation catalogue (10 entries)

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Advanced settings
pl: Ustawienia zaawansowane

en: 301 Moved Permanently
pl: 301 Przekierowanie stałe

en: 307 Temporary Redirect
pl: 307 Przekierowanie tymczasowe

en: 300 Multiple Choices
pl: 300 Wiele możliwości

en: 302 Found
pl: 302 Znaleziono

en: 303 See Other
pl: 303 Zobacz inne

en: 304 Not Modified
pl: 304 Nie zmodyfikowane

en: 305 Use Proxy
pl: 305 Używaj Proxy

en: Clean URLs
pl: Przyjazne adresy
