Query Parameters To URL (7.x-1.4) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: Settings
pt: Configurações

en: Advanced settings
pt: Configurações avançadas

en: 301 Moved Permanently
pt: 301 Movido Permanentemente

en: 307 Temporary Redirect
pt: 307 Temporariamente Redirecionado

en: 300 Multiple Choices
pt: 300 Múltiplas Escolhas

en: 302 Found
pt: 302 Encontrado

en: 303 See Other
pt: 303 Veja Outro

en: 304 Not Modified
pt: 304 Não Modificado

en: 305 Use Proxy
pt: 305 Usar Proxy

en: Clean URLs
pt: URLs limpas
