Query Parameters To URL (7.x-1.4) - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: Settings
nl: Instellingen

en: Advanced settings
nl: Geavanceerde instellingen

en: 301 Moved Permanently
nl: 301 Permanente omleiding

en: 307 Temporary Redirect
nl: 307 Tijdelijke omleiding

en: 300 Multiple Choices
nl: 300 Meerkeuzevragen

en: 302 Found
nl: 302 Gevonden

en: 303 See Other
nl: 303 Zie andere

en: 304 Not Modified
nl: 304 Niet gewijzigd

en: 305 Use Proxy
nl: 305 Gebruik proxy

en: Clean URLs
nl: Gebruiksvriendelijke URL's
