QueryLoader2 integration (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (10 entries)

en: Pages
cs: Stránky

en: Content types
cs: Typy obsahu

en: Visibility settings
cs: Nastavení viditelnosti

en: Save settings
cs: Uložit nastavení

en: Not restricted
cs: Není omezeno

en: All pages except those listed
cs: Všechny stránky kromě uvedených

en: Only the listed pages
cs: Jen uvedené stránky

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
cs: Zadejte stránky použitím jejich cest. Na každý řádek zadejte jednu cestu. Znak '*' je zástupný znak. Cesta může být například %blog pro stránku blogu nebo %blog-wildcard pro každý osobní blog. %front je úvodní stránka.

en: Not customizable
cs: Nelze přizpůsobit

en: Restricted to certain pages
cs: Omezený na určitý stránky
