QueryLoader2 integration (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (10 entries)

en: Pages
da: Sider

en: Content types
da: Indholdstyper

en: Visibility settings
da: Indstillinger for synlighed

en: Save settings
da: Gem indstillinger

en: Not restricted
da: Ikke begrænset

en: All pages except those listed
da: Alle sider undtagen de nævnte

en: Only the listed pages
da: Kun de viste sider

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
da: Angiv sider ved at bruge deres stier. Indtast én sti pr. linje. '*'-tegnet er joker. Eksempler på stier er %blog for blogsiden og %blog-wildcard for alle personlige blogs. %front er forsiden.

en: Not customizable
da: Kan ikke tilpasses

en: Restricted to certain pages
da: Begrænset til bestemte sider
