QueryLoader2 integration (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: Pages
et: Lehed

en: Content types
et: Sisutüübid

en: Visibility settings
et: Nähtavuse seaded

en: Save settings
et: Salvesta sätted

en: Not restricted
et: Piiranguteta

en: All pages except those listed
et: Kõigil lehtedel peale loetletute

en: Only the listed pages
et: Ainult loetletud lehtedel

en: Not customizable
et: Pole seadistatav

en: Restricted to certain pages
et: Piiratud teatud lehtedega.
