QueryLoader2 integration (7.x-1.0) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Pages
ku: پەڕەکان

en: Content types
ku: جۆری ناوەڕۆک

en: Save settings
ku: ڕێکخستن پاشه‌که‌وت بکە

en: Not restricted
ku: سنووردراو نەکراوە

en: Only the listed pages
ku: تەنها پەڕە لیستکراوەکان
