QueryLoader2 integration (7.x-1.0) - en to my translation catalogue (8 entries)

en: Pages
my: စာမျက်နှာများ

en: Content types
my: အကြောင်းအရာ အမျိုးအစားများ

en: Save settings
my: Setting များ သိမ်းရန်

en: Not restricted
my: ကန့်သတ်ထားခြင်းမရှိပါ

en: All pages except those listed
my: စာရင်းလုပ်ထားသောစာမျက်နှာမှလွဲ၍ ကျန်စာမျက်နှာများ

en: Only the listed pages
my: စာရင်းလုပ်ထားသောစာမျက်နှာမျှသာ

en: Not customizable
my: လိုရာသို့ပြုပြင်မွမ်းမံ၍မရနိုင်

en: Restricted to certain pages
my: သီးသန့်စာမျက်နှာများအတွက် ကန့်သတ်ထားသည်
