QueryLoader2 integration (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: Pages
ro: Pagini

en: Content types
ro: Tipuri de conținut

en: Visibility settings
ro: Setări vizibilitate

en: Save settings
ro: Salvare opţiuni

en: Not restricted
ro: Nerestricționat

en: All pages except those listed
ro: Pe toate paginile cu excepţia celor listate

en: Only the listed pages
ro: Numai în paginile listate

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
ro: Se specifică paginile folosind căile lor. Se introduce o cale per linie. Caracterul '*' este universal. Căi de exemplificare sunt %blog pentru pagina blog şi %blog-wildcard pentru fiecare blog personal. %front este prima pagină.

en: Not customizable
ro: Nu se poate personaliza

en: Restricted to certain pages
ro: Limitat la anumite pagini
