QueryLoader2 integration (7.x-1.0) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Pages
ug: بەت

en: Content types
ug: مەزمۇن تۈرلىرى

en: Save settings
ug: ئۆزگەرتىشنى ساقلاش

en: Not restricted
ug: چەكلەنمىگەن

en: Not customizable
ug: خاسلىق تەڭشەلمىگەن
