QueryLoader2 integration (7.x-1.0) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Pages
az: Səhifələr

en: Content types
az: Məzmun tipi

en: Save settings
az: Parametrləri yadda saxlayın

en: Not restricted
az: Məhdudlaşdırılmayıb

en: Restricted to certain pages
az: Müəyyən səhifələrlə məhdudlaşdırılıb
