QueryLoader2 integration (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Pages
is: Síður

en: Content types
is: Efnisgerðir

en: Save settings
is: Vista stillingar

en: Not restricted
is: Ekki takmarkað

en: Not customizable
is: Ekki stillanlegt

en: Restricted to certain pages
is: Takmarkað við ákveðnar síður
