Questions field (7.x-1.0) - en to hy translation catalogue (37 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Value
hy: Արժեք

en: Type
hy: Տեսակ

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Overview
hy: Ակնարկ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: None
hy: Ոչ մի

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Required
hy: Պարտադիր

en: Name
hy: Անուն

en: Field
hy: Դաշտ

en: Label
hy: Պիտակ

en: Save
hy: Պահպանել

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Sunday
hy: Կիրակի

en: Monday
hy: Երկուշաբթի

en: Tuesday
hy: Երեքշաբթի

en: Wednesday
hy: Չորեքշաբթի

en: Thursday
hy: Հինգշաբթի

en: Friday
hy: Ուրբաթ

en: Saturday
hy: Շաբաթ

en: Add
hy: Ավելացնել

en: Display
hy: Ցուցադրել

en: Options
hy: Ընտրանքներ

en: Inline
hy: Ներկառուցված

en: Width
hy: Լայնություն

en: Height
hy: Բարձրություն

en: American Samoa
hy: Ամերիկյան Սամոա

en: Georgia
hy: Վրաստան

en: Guam
hy: Գուամ

en: Marshall Islands
hy: Մարշալ կղզիներ

en: Palau
hy: Պալաու

en: Puerto Rico
hy: Պուերտո Ռիկո

en: Default value
hy: Լռելյայն արժեք

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում
