Questions field (7.x-1.11) - en to az translation catalogue (53 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Value
az: Qiymət

en: Type
az: Növ

en: Description
az: İzahat

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Overview
az: Ümumi baxış

en: Edit
az: Dəyiş

en: None
az: Yoxdur

en: Weight
az: Çəki

en: Multiple
az: Çoxsaylı

en: Required
az: Tələb olunur

en: Name
az: Ad

en: Field
az: Sahə

en: Save
az: Saxla

en: Default
az: Susmaya görə

en: Sunday
az: Bazar günü

en: Monday
az: Bazar ertəsi

en: Tuesday
az: Çərşənbə axşamı

en: Wednesday
az: Çərşənbə

en: Thursday
az: Cümə axşamı

en: Friday
az: Cümə

en: Saturday
az: Şənbə

en: Add
az: Əlavə et

en: Display
az: Monitor

en: Options
az: Seçimlər

en: Separator
az: Ayırıcı

en: Inline
az: Xətdə

en: Is equal to
az: Bərabərdir

en: Is not equal to
az: Bərabər deyil

en: Width
az: Eni

en: Height
az: Hündürlüyü

en: Textfield
az: Mətn sahəsi

en: Position
az: Vəzifə

en: American Samoa
az: Amerika Samoası

en: Georgia
az: Gürcüstan

en: Guam
az: Quam

en: Marshall Islands
az: Marşal adaları

en: Puerto Rico
az: Puerto Riko

en: Reversed
az: Tərs

en: Default value
az: Standart qiymət

en: Above
az: Yuxarıda

en: Machine name
az: Maşın adı

en: Ordered list
az: Sifarişli siyahısı

en: Unordered list
az: Sıralanmamış siyahı

en: starting from @count
az: @count -dan başlayaraq

en: Display type
az: Ekran növü

en: Is not one of
az: biri deyil

en: Is one of
az: Biridir

en: Simple separator
az: Sadə ayırıcı

en: Placeholder
az: Köməkçi söz

en: (first item is 0)
az: (ilk bənd 0)

en: (start from last values)
az: (son dəyərlərdən başlayın)
