Questions field (7.x-1.13) - en to mn translation catalogue (36 entries)

en: select
mn: Сонгох

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Value
mn: Утга

en: Type
mn: Төрөл

en: Description
mn: Тайлбар

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Overview
mn: Ерөнхий агуулга

en: File
mn: Файл

en: Edit
mn: Засварлах

en: None
mn: Байхгүй

en: Weight
mn: Жин

en: Image
mn: Зураг

en: Types
mn: Төрлүүд

en: Required
mn: Шаардлагатай

en: Category
mn: Ангилал

en: Name
mn: Нэр

en: Field
mn: Талбар

en: Save
mn: Хадгалах

en: Default
mn: Анхны утга

en: Sunday
mn: Ням

en: Monday
mn: Даваа

en: Tuesday
mn: Мягмар

en: Wednesday
mn: Лхагва

en: Thursday
mn: Пүрэв

en: Friday
mn: Баасан

en: Saturday
mn: Бямба

en: Add
mn: Нэмэх

en: Display
mn: Харуулах

en: Picture
mn: Зураг

en: Email
mn: Имэйл

en: Options
mn: Сонголтууд

en: Width
mn: Өргөн

en: Height
mn: Өндөр

en: Media
mn: Дуу дүрслэл

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр
