Questions field (7.x-1.13) - en to si translation catalogue (15 entries)

en: select
si: තෝරන්න

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Value
si: අගය

en: Type
si: වර්ගය

en: Description
si: විස්තරය

en: Disabled
si: අක්‍රීය කර ඇත

en: File
si: ගොනුව

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Image
si: රූපය

en: Types
si: වර්ග

en: Required
si: අත්‍යවශ්‍යයි

en: Name
si: නම

en: Label
si: ලේබලය

en: Picture
si: පින්තූරය
