Questions field (7.x-1.13) - en to ug translation catalogue (27 entries)

en: select
ug: تاللاش

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Value
ug: پارامېتىرى

en: Type
ug: تىپى

en: Description
ug: بايانى

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Overview
ug: قىسقىچە ئەھۋالى

en: File
ug: ھۆججەت

en: None
ug: يوق

en: Image
ug: سۈرەت

en: Types
ug: تىپلار

en: Required
ug: زۆرۈر

en: Name
ug: ئىسىم

en: Label
ug: بەلگە

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Archives
ug: ئارخىپلار

en: Add
ug: قوشۇش

en: Display
ug: كۆرسىتىش

en: Picture
ug: سۈرەت

en: Email
ug: ئېلخەت

en: Options
ug: تاللاشلار

en: Inline
ug: ئىچىدە

en: Width
ug: كەڭلىكى

en: Height
ug: ئېگىزلىكى

en: Media
ug: مېدىيا

en: Above
ug: ئۈستىدە
