Questions field (7.x-1.14) - en to br translation catalogue (6 entries)

en: Images
br: Skeudennoù

en: Delete
br: Dilemel

en: Edit
br: Kemmañ

en: Types
br: Doareoù

en: Picture
br: Skeudenn

en: Email
br: Chomlec'h postel
