Questions field (7.x-1.14) - en to eu translation catalogue (72 entries)

en: Images
eu: Irudiak

en: select
eu: hautatu

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Content
eu: Edukia

en: Value
eu: Balioa

en: Type
eu: Mota

en: Description
eu: Azalpena

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Overview
eu: Ikuspegi orokorra

en: File
eu: Fitxategi

en: Edit
eu: Editatu

en: None
eu: Bat ere ez

en: Weight
eu: Pisua

en: Image
eu: Irudia

en: Types
eu: Motak

en: Required
eu: Beharrezkoa

en: Category
eu: Kategoria

en: Name
eu: Izena

en: Field
eu: Eremua

en: Label
eu: Etiketa

en: Save
eu: Gorde

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Sunday
eu: Igandea

en: Monday
eu: Astelehena

en: Tuesday
eu: Asteartea

en: Wednesday
eu: Asteazkena

en: Thursday
eu: Osteguna

en: Friday
eu: Ostirala

en: Saturday
eu: Larunbata

en: Archives
eu: Fitxategiak

en: Add
eu: Gehitu

en: Display
eu: Bistaratu

en: Picture
eu: Irudia

en: Email
eu: Eposta

en: Options
eu: Aukerak

en: Separator
eu: Bereizlea

en: Optional. In the menu, the heavier items will sink and the lighter items will be positioned nearer the top.
eu: Hautazkoa. Menutan pisu geihen duten elementuak hondoratuko dira eta pisu gutxien dituztenak goialdean kokatuko dira.

en: Inline
eu: Lerro berean

en: Is equal to
eu: Honen berdina

en: Is not equal to
eu: Honen ezberdina

en: Width
eu: Zabalera

en: Height
eu: Altuera

en: Textfield
eu: Testu-eremua

en: Position
eu: Kokapena

en: American Samoa
eu: Samoa Amerikarra

en: Marshall Islands
eu: Marshall Irlak

en: Countries
eu: Herrialdeak

en: Reversed
eu: Alderantzikatu

en: Documents
eu: Dokumentuak

en: Allowed file extensions
eu: Onartutako fitxategien luzapena

en: Default value
eu: Balio lehenetsia

en: The default value of the field.
eu: Eremuaren balio lehenetsia.

en: Questions
eu: Galderak

en: Basic textfield type.
eu: Testu-eremu arrunt mota.

en: Above
eu: Gainean

en: Machine name
eu: Makinaren izena

en: Ordered list
eu: Zerrenda ordenatua

en: Unordered list
eu: Zerrenda ez ordenatua

en: starting from @count
eu: hasi @count-tik

en: Display type
eu: Bistaratu mota

en: Token values
eu: Algaien (token) balioak

en: Examples: $, #, -.
eu: Adibideak: $, #, -.

en: Examples: lb, kg, %.
eu: Adibideak: lb, kg, %.

en: (first item is 0)
eu: (lehen elementua 0 da)

en: (start from last values)
eu: (hasi azken baliotik)

en: Upload destination
eu: Igotakoak duen helmuga

en: Image style
eu: Irudiaren tankera

en: US states
eu: EEBB-etako estatuak

en: Nothing
eu: Ezer

en: Hide label
eu: Etiqueta ezkutatu

en: Web images
eu: Web irudiak
