Questions field (7.x-1.14) - en to gl translation catalogue (83 entries)

en: Images
gl: Imaxes

en: select
gl: seleccionar

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Content
gl: Contido

en: Value
gl: Valor

en: Type
gl: Tipo

en: Description
gl: Descrición

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Overview
gl: Vista xeral

en: File
gl: Ficheiro

en: Edit
gl: Editar

en: None
gl: Ningún

en: Weight
gl: Peso

en: Image
gl: Imaxe

en: Types
gl: Tipos

en: Multiple
gl: Múltiple

en: Required
gl: Obrigatorio

en: Category
gl: Categoría

en: Name
gl: Nome

en: Field
gl: Campo

en: Label
gl: Etiqueta

en: Save
gl: Gardar

en: Default
gl: Predeterminado

en: Sunday
gl: Domingo

en: Monday
gl: Luns

en: Tuesday
gl: Martes

en: Wednesday
gl: Mércores

en: Thursday
gl: Xoves

en: Friday
gl: Venres

en: Saturday
gl: Sábado

en: Add
gl: Engadir

en: Display
gl: Visualización

en: Picture
gl: Imaxe

en: Email
gl: Correo electrónico

en: Options
gl: Opcións

en: Separator
gl: Separador

en: Optional. In the menu, the heavier items will sink and the lighter items will be positioned nearer the top.
gl: Opcional. No menú, os elementos pesados afúndense e os lixeiros flotan cara a zona superior.

en: Inline
gl: En liña

en: Is equal to
gl: É igual a

en: Is not equal to
gl: É diferente de

en: Width
gl: Ancho

en: Height
gl: Alto

en: Textfield
gl: Campo de texto

en: Media
gl: Medios

en: Position
gl: Posición

en: CSS classes
gl: Clases CSS

en: American Samoa
gl: Samoa americana

en: Marshall Islands
gl: Illas Marshall

en: Puerto Rico
gl: Porto Rico

en: Virgin Islands
gl: Illas Virxes

en: Countries
gl: Paises

en: Maxlength
gl: Lonxitude máxima

en: Reversed
gl: Invertido

en: Documents
gl: Documentos

en: Allowed file extensions
gl: Extensións de arquivo permitidas

en: Default value
gl: Valor predefinido

en: Questions
gl: Preguntas

en: Above
gl: Enriba

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: Validation
gl: Validación

en: Ordered list
gl: Lista ordenada

en: Unordered list
gl: Lista non ordenada

en: starting from @count
gl: comezando por @count

en: Resizable
gl: Redimensionable

en: Display type
gl: Tipo de vista

en: Is not one of
gl: Non é un de

en: Is one of
gl: É un de

en: Leaving blank will use the default size.
gl: Deixándoo en branco utilizarase o tamaño por defecto.

en: Examples: $, #, -.
gl: Exemplos: $, #, -.

en: Simple separator
gl: Separador sinxelo

en: Textarea
gl: Área de texto

en: Progress indicator
gl: Indicador de progreso

en: Bar with progress meter
gl: Barra co indicador de progreso

en: Throbber
gl: Pulsador

en: (first item is 0)
gl: (o primeiro elemento é 0)

en: (start from last values)
gl: (comezar desde o último valor)

en: Upload destination
gl: Destino da subida

en: Image style
gl: Estilo de imaxe

en: Other...
gl: Outro...

en: None (original image)
gl: Ningún (imaxe orixinal)

en: Link image to
gl: Vincular imaxe a

en: Nothing
gl: Nada
