Questions field (7.x-1.14) - en to os translation catalogue (28 entries)

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Content
os: Мидис

en: Type
os: Тип

en: Description
os: Афыст

en: Disabled
os: Хицæн у

en: Overview
os: Афæлгæст

en: File
os: Файл

en: Edit
os: Раст кæнын

en: None
os: Нæйы

en: Weight
os: Уæз

en: Image
os: Сурæт

en: Types
os: Типтæ

en: Required
os: Æнæмæнг

en: Category
os: Категори

en: Name
os: Ном

en: Field
os: Быдыр

en: Label
os: Нысан

en: Save
os: Ныффысс

en: Default
os: Æнæивд

en: Sunday
os: хуыцаубон

en: Monday
os: къуырисæр

en: Tuesday
os: дыццæг

en: Wednesday
os: æртыццæг

en: Thursday
os: цыппæрæм

en: Friday
os: майрæмбон

en: Saturday
os: сабат

en: Add
os: Бафтау
