Questions field (7.x-1.15) - en to hr translation catalogue (63 entries)

en: Images
hr: Slike

en: select
hr: odaberite

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Content
hr: Sadržaj

en: Value
hr: Vrijednost

en: Type
hr: Vrsta

en: Description
hr: Opis

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Overview
hr: Pregled

en: File
hr: Datoteka

en: Edit
hr: Uredi

en: None
hr: Nema

en: Weight
hr: Težina

en: Image
hr: Slika

en: Types
hr: Vrste

en: Multiple
hr: Višestruki

en: Required
hr: Nužno

en: Category
hr: Kategorija

en: Name
hr: Naziv

en: Field
hr: Polje

en: Label
hr: Oznaka

en: Save
hr: Spremi

en: Default
hr: Zadano

en: Sunday
hr: nedjelja

en: Monday
hr: ponedjeljak

en: Tuesday
hr: utorak

en: Wednesday
hr: srijeda

en: Thursday
hr: četvrtak

en: Friday
hr: petak

en: Saturday
hr: subota

en: Add
hr: Dodaj

en: Format
hr: Oblik

en: Display
hr: Prikaz

en: Picture
hr: Slika

en: Email
hr: E-pošta

en: Options
hr: Opcije

en: Separator
hr: Razdjelnica

en: Optional. In the menu, the heavier items will sink and the lighter items will be positioned nearer the top.
hr: Proizvoljno. Teže stavke u izborniku postavit će se niže, a lakše će stavke imati položaj bliže vrhu.

en: Inline
hr: U istom redu

en: Is equal to
hr: je jednako

en: Is not equal to
hr: nije jednako

en: Width
hr: Širina

en: Height
hr: Visina

en: Media
hr: Mediji

en: Position
hr: Pozicija

en: American Samoa
hr: Američka Samoa

en: Georgia
hr: Gruzija

en: Marshall Islands
hr: Maršalovo otočje

en: Puerto Rico
hr: Portoriko

en: Allowed file extensions
hr: Dopušteni nastavci datoteka

en: Default value
hr: Zadana vrijednost

en: Above
hr: Iznad

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv

en: Progress indicator
hr: Pokazivač napretka

en: Bar with progress meter
hr: Traka s mjerilom napretka

en: Add image
hr: Dodaj sliku

en: Upload destination
hr: Odredište otpreme

en: Image style
hr: Stil slike

en: None (original image)
hr: Ništa (izvorna slika)

en: Link image to
hr: Poveži sliku s

en: Nothing
hr: Ništa

en: The throbber display does not show the status of uploads but takes up less space. The progress bar is helpful for monitoring progress on large uploads.
hr: Throbber ne prikazuje status otpreme ali zauzima manje prostora. Traka ""napretka je od pomoći pri nadzoru otpreme većih datoteka.
