Questions field (7.x-1.15) - en to my translation catalogue (72 entries)

en: Images
my: ဓာတ်ပုံများ

en: select
my: ရွေးပါ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Value
my: တန်ဖိုး

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: File
my: ဖိုင်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Weight
my: အစဉ်

en: Image
my: ပုံရိပ်

en: Types
my: အမျိုးအစားများ

en: Multiple
my: အများအပြား

en: Required
my: မရှိမဖြစ်လုပ်ရမည်

en: Name
my: အမည်

en: Label
my: အညွန်း

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Sunday
my: တနင်္ဂနွေနေ့

en: Monday
my: တနင်္လာနေ့

en: Tuesday
my: အင်္ဂါနေ့

en: Wednesday
my: ဗုဒ္ဓဟူးနေ့

en: Thursday
my: ကြာသပတေးနေ့

en: Friday
my: သောကြာနေ့

en: Saturday
my: စနေနေ့

en: Add
my: အသစ်ထပ်ပေါင်းပါ

en: Format
my: ပုံစံ

en: Picture
my: ရုပ်ပုံ

en: Options
my: ရွေးချယ်နိုင်သည့်အရာများ

en: Inline
my: တပြေးတည်း

en: Media
my: မီဒီယာ

en: =
my: ညီမျှခြင်း =

en: Marshall Islands
my: မာရှယ်ကျွန်းများ

en: Countries
my: နိုင်ငံများ

en: Default value
my: ပင်ကိုယ် တန်ဖိုး

en: Questions
my: မေးခွန်းများ

en: Arizona
my: အာရီဇိုးနား

en: California
my: ကယ်လီဖိုးနီးယား

en: Florida
my: ဖလော်ရီဒါ

en: Hawaii
my: ဟာဝါရီ

en: Illinois
my: အီလီနွိုက်

en: Indiana
my: အင်ဒီယားနား

en: Kansas
my: ကင်ဆပ်

en: Louisiana
my: လူစီယားနား

en: Maryland
my: မေရီလင်း

en: Michigan
my: မစ်ချီကန်

en: Mississippi
my: မစ္စစ္စပီ

en: Missouri
my: မစ်ဆိုရီ

en: Montana
my: မွန်းတားနား

en: Nevada
my: နီဗားဒါး

en: New Jersey
my: နယူးဂျာဆီ

en: New Mexico
my: နယူးမက်ဆီကို

en: New York
my: နယူးရောက်

en: North Carolina
my: မြောက်ကယ်ရိုလိုင်းနား

en: North Dakota
my: မြောက်ဒါကိုတာ

en: Ohio
my: အိုဟိုင်းအိုး

en: Oklahoma
my: ဥက္ကလာဟိုးမား

en: South Carolina
my: တောင် ကယ်ရိုလိုင်းနား

en: South Dakota
my: တောင် ဒါကိုတာ

en: Texas
my: တက်ဆပ်

en: Virginia
my: ဗာဂျီးနီးယား

en: Washington
my: ဝါရှင်တန်

en: West Virginia
my: အနောက် ဗာဂျီးနီးယား

en: Above
my: အပေါ်

en: Validation
my: အတည်ပြုခြင်း

en: Days of the week
my: ရက်သတ္တပတ် အတွင်းရှိ နေ့ရက်များ

en: Unique
my: တစ်ခုတည်း (၎င်းနှင့်တူသည့် အခြားအရာမရှိ/တစ်ခုတည်းဖြစ်သည့်အရာ)

en: Other...
my: အခြား ...

en: US states
my: အမေရိကန်ပြည်ထောင်စု ပြည်နယ်များ

en: Nothing
my: တစ်ခုမှမဟုတ်
