Questions field (7.x-1.16) - en to ky translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ky: Өчүрүү

en: Operations
ky: Аракеттер

en: Content
ky: Мазмун

en: Disabled
ky: Өчүрүлгөн

en: Weight
ky: Салмагы

en: Save
ky: Сактоо
